Дипломні роботи, магістерські роботи польською мовою, в польські виші (praca dyplomowa, praca magisterska). Без передоплати!

Diplom.net.ua - сайт, заснований не просто давно, а дуже давно - ще на зорі зародження інтернету. За минулі час ми набули величезний, безцінний досвід в цій сфері. Всі наші роботи доведені до успішного захисту. Сьогодні у нас ви можете замовити дипломну, магістерську роботу, есе та інші роботи польською мовою.

Навчання в Польщі на даний час дуже популярно серед молоді. За різними оцінками, в Польщі навчається 40-45 тисяч студентів з України. Це приблизно 55% від загального числа іноземних студентів в цій країні. Другі за чисельністю - студенти з Білорусі. Популярність навчання в Польщі забезпечується низкою переваг: відносно невисока вартість навчання, яка стартує від 800-900 євро на рік; відсутність вступних іспитів або необхідності проходити ЗНО; лояльне ставлення до іноземних студентів з боку польських вузів; невисока вартість проживання і харчування; можливість легально перебувати і працювати в Польщі; можливість працевлаштування в країнах Євросоюзу після завершення навчання та інші.

Також серед переваг навчання в Польщі - схожа мова, якою порівняно легко опанувати. У той же час, правильно писати наукові роботи польською навчитися складніше, аніж просто оволодіти польською як мовою спілкування. Це може викликати труднощі при виконанні наукових і кваліфікаційних робіт іноземними студентами, для яких польська мова не є рідною.

Вирішити цю проблему сьогодні намагаються багато хто. Але кваліфікація і достатні знання польської мови є не у всіх. Багатьом не вистачає добросовестноті, старанності, терпіння і вміння виконувати роботи в потрібні терміни, а також вносити в них зміни, якщо з'являються зауваження або побажання. Мало хто на цьому ринку здатний писати оригінальні тексти. А при всій лояльності до іноземних студентів в цілому, до плагіату в польських вишах толерантність дуже низька. Списувати з інших джерел і видавати це за авторський текст тут не дозволено. Таким чином, наразі беруться писати дипломні та магістерські роботи польською чимало виконавців, але до успішного захисту доходять не всі. Щось написавши - як правило, теоретичний розділ - виконавці отримують частину гонорару і нерідко закінчують на цьому свою допомогу, так і не довівши роботу замовника до захисту. Прикро, що при цьому вони складають погані плани робіт, продовжувати працювати за якими іноді дуже важко або навіть просто неможливо.

Як результат, у замовників таких робіт - українських і білоруських студентів, що навчаються в Польщі, - виникає обгрунтована недовіра до виконавців наукових та кваліфікаційних робіт польською мовою. Вони справедливо переживають, що гроші будуть сплачені, а робота не буде виконана в потрібні терміни, або ж вона буде неналежної якості, викладена ламаною польською мовою, або в ній виявиться багато плагіату.

Для вирішення цієї суперечності була розроблена спеціальна, революційна пропозиція - поетапне виконання дипломних та магістерських робіт польською мовою без передоплати. Отримавши частину роботи без передоплати, студент має можливість проконтролювати текст роботи, посилання, оформлення, перевірити унікальність і показати текст промоутеру у виші. І тільки після цього оплачувати цю саму частину.

Чи всім є можливість скористатися цією пропозицією? Так, майже всім. Виняток становитимуть дуже термінові замовлення, коли писати частинами без передоплат вже просто не залишається часу. Також винятком може бути замовлення одиночних пунктів в роботі, наприклад, коли надходить замовлення написати один пункт в дипломі.

Терміни виконання дипломних, магістерських робіт польською мовою без передоплати: кожен пункт (наприклад, 1.1, 2.1, 3.3 і т.д.) виконується без передоплати в термін 5 днів

Гарантійний термін, протягом якого сплачені частини робіт допрацьовуються безкоштовно (якщо не змінюється назва роботи, план і на прикладі чого вона виконана): 270 днів після відправки кожної частини

Вартість виконання магістерських та дипломних робіт польською мовою: 75 грн. за 1000 знаків, включаючи одинарні пробіли. Оплата кожної частини відбувається після її отримання та перевірки вами, передоплат немає (крім термінових замовлень і замовлень на окремий пункт).

Якщо потрібне більш швидке виконання - дивіться умови, наведені в розділі термінове виконання

Швидке замовлення:

ДИПЛОМНІ РОБОТИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ
75 грн.
за 1000 знакІв


Замовити

 

Швидке замовлення:

СКЛАСТИ ПЛАН ДИПЛОМНОІ АБО МАГІСТЕРСЬКОЇ РОБОТИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

1 грн. за план

Замовити

Швидке замовлення:

МАГІСТЕРСЬКІ РОБОТИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ
75 грн.
за 1000 знаків


Замовити

 

Гарантії

Усі дипломні (магістерські, бакалаврські) роботи, що виконуються індивідуально, під замовлення, нами супроводжуються і в них виконуються необхідні доопрацювання протягом 270 днів за умови, що не змінюється тема, план і приклади, на яких грунтується дослідження. У нас ви можете оформити замовлення без передоплати і відчувати себе спокійніше.

Наші переваги:
1. Професійний підхід.
2. Тривалий період роботи на ринку.
3. Супровід робіт, виконаних під замовлення.
4. Виконання замовлень в строк.
5. Працюємо без передоплати.


Короткі поради студентам

Аби трохи заощадити при замовленні дипломної роботи і уникнути зайвих проблем, ми склали для студентів-дипломників короткий перелік порад.

1. Краще замовляти дипломну роботу не за кілька днів до захисту, а заздалегідь. Хоча замовлення на термінове виконання дипломних робіт за кілька днів особисто ми приймаємо з радістю, але для студента таке замовлення буде коштувати дорожче. А якщо термін виконання зовсім маленький - кілька днів - можемо не встигнути виконати замовлення польською мовою.

2. Ще краще замовляти дипломні роботи в періоди, коли замовлень менше. Як правило, це період з липня по жовтень, а також кінець лютого і березень. При замовленні у зазначені періоди в авторів буде більше часу на вашу роботу і вони зроблять її ще краще.

3. Приносьте дипломну роботу на перевірку промоутеру не в останній день, а завчасно. Щоб до вас не було негативного ставлення як до недбайливого студента. У той же час, не варто приносити перевіряти диплом і занадто рано - скажімо, за рік.

4. Якщо стоїть дилема, де найкраще зробити замовлення, то найкраще скористатися рекомендаціями тих, хто вже встиг раніше замовити і захистити дипломні роботи польською мовою та може порадити хорошу організацію чи автора.

5. При замовленні точно формулюйте тему і всі вимоги та побажання до замовлення (на прикладі чого писати дипломну роботу, за скільки років робити аналіз, якими методами, якою мовою писати диплом і так далі). Вказуйте необхідні терміни виконання.

6. Замовляйте і оплачуйте роботи по частинах, якщо це дозволяють терміни. При такому підході ви бачите, що вам пишуть на кожному етапі, як реагують на зауваження, чи виконують замовлення в строк і т. д.

Сподіваємося, що наші рекомендації допоможуть зробити Вам правильний вибір і заощадити кошти при замовленні дипломної роботи польською мовою.