Як ми виконуємо дипломні й магістерські роботи польською мовою

При оформленні замовлення будь ласка вкажіть всі вимоги та побажання до дипломної роботи польською мовою, дуже бажано надати методичні вказівки, оскільки вимоги у різних вишах Польщі мають певні відмінності. За необхідності вкажіть потрібний відсоток оригінальності. Велике прохання: все це потрібно зробити при оформленні замовлення, а не після того, як замовлення вже виконано.

Якщо в роботі потрібне економіко-математичне моделювання, використання будь-яких програм, виконання креслень - можливість і вартість виконання потрібно з'ясовувати при оформленні замовлення (до початку роботи над замовленням).

Роботи, виконані на замовлення, знаходяться на гарантії і в них протягом гарантійного терміну ми робимо безкоштовні доопрацювання за умови що не змінюється план і вихідні дані. Для виконання доробок необхідно надати перелік зауважень. Не приймаються: зауваження у вигляді звукових чи відеофайлів, не конкретні зауваження (щось потрібно виправити, але що саме невідомо). Доробки виконуються не миттєво, а в термін до 5 робочих днів. Роботи, замовлені як термінові, доробляються ще швидше. Отримані, але неоплачені вами з різних причин частини робіт нами не доопрацьовуються до моменту їх оплати.

Замовник при замовленні робіт безумовно погоджується з тим, що у нас немає ніяких "мокрих печаток", бланків підприємств, організацій, банків, установ, державних органів і т. ін. Відповідно, ми не можемо вам їх поставити, у нас просто їх немає. Будь ласка, заздалегідь обирайте такі теми і на таких прикладах, щоб ви самі змогли згодом вирішити питання з "мокрими печатками" через своїх друзів, родичів, знайомих у разі, якщо такі печатки вам будуть потрібні.

Виконання дипломної роботи не передбачає виконання "консультаційного проекту", "звіту з практики", перекладів на інші, не оговорені під час замовлення, мови і будь-яких інших, не заявлених при замовленні та не оплачених послуг. Якщо ви замовляєте дипломну роботу - ми виконуємо дипломну роботу, але не виконуємо консультаційний проект, звіт з практики, автореферат, статтю і будь-які інші послуги. За необхідності ці та інші послуги потрібно замовляти окремо.

Замовнику рекомендується ретельно ознайомитись з виконаною роботою перед візитом до наукового керівника (промоутера), а тим більше перед захистом. Якщо Ви абсолютно не орієнтуєтеся в роботі, не знаєте про що вона і не можете відповісти на жодне питання - ви маєте розуміти, що на максимальну оцінку в такому випадку розраховувати навряд чи можливо.

Замовник в момент замовлення дипломної роботи та інших освітніх робіт автоматично погоджується з тим, що факт захисту (здачі) дипломної роботи чи інших освітніх робіт підтверджує надання нами освітніх послуг у повному обсязі.

Ми несемо відповідальність перед замовником в обсязі фактично отриманих від нього грошових коштів.

Також ми пропонуємо окрему послугу - готові дипломні роботи. Це роботи, написані нами раніше (в попередні роки) для інших замовників. Такі роботи (на відміну від нових робіт під замовлення) не супроводжуються і по ним не приймаються зауваження. Цей вид робіт (готові дипломні роботи з нашої бази) продається як навчальний матеріал, на умовах "як є". Перед покупкою таких робіт ви маєте можливість ознайомитися з ними і прийняти рішення - підходять вони вам чи ні, купувати їх чи ні.

Замовник погоджується з тим, що факт здійснення будь-якого платежу на нашу користь підтверджує повне і безумовне прийняття замовником всіх перерахованих вище умов.